Kurs makijażu

INDYWIDUALNY KURS "TREAT YOURSELF"

Na potrzeby własne

Do wyboru:

makijaz dzienny badz wieczorowy (1 typ)  dla 1 osoby badz dwoch osob

dzienny zmieniony na wieczorowy (2 typy) dla 1 osoby badz dwoch osob 

 

KURS MAKIJAŻU W BELFAŚCIE PO POLSKU!

Oferuję indywidualną naukę makijażu na własne potrzeby na różnym poziomie zaawansowania, który dopasowuję do Twoich preferencji.
Na kursie omawiam tajniki makijażu, uczę jak szybko i efektownie upiększysz swoją urodę, jak zaoszczędzisz czas i pieniądze. Na kursie wykonujemy makijaż na tzw. „dwa pędzle”. Połówkę twarzy wykonuję ja, a druga połowa należy do Ciebie.

Ten rodzaj kursu jest stworzony dla CIEBIE, jeśli:

Na Indywidualnym kursie makijażu nauczysz się jak:

Podczas trwania kursu zapewniam komfortowe warunki pracy. Salon wyposażony jest w lustro z żarówkami LED, by móc lepiej pracować z oświetleniem. Posiadam małe lustro dające możliwość poprawnej aplikacji produktu.
Pracujemy na selektywnie wybranych kosmetykach takich jak: Too Faced, Estee Lauder, Mac, Dior, Anastasia Beverly Hills, Laura Mercier, Make-up Atelier, Inglot, Bperfect, Tarte, Plouise, Sensai, Kat Von D, Affect, Huda Beauty, Zoeva, Morphe, Missha, Kryolan, Clarins, YSL, Fenty Beauty, Arbonne, Becca, Benefit, Luxury Lashes.
Ale również na drogeryjnych i polskich kosmetykach, które są albo tańsze albo łatwo dostępne: Bell, Eveline, Nyx, Pierre Rene, Paese, Ibra, Kobo, Collection 2000, Wibo, Maybelline, My Secret, Sensique, Glamshop, Affect, Inglot, Ardell, Moia.
Kurs to 90% praktyki. Jestem do dyspozycji przez cały czas trwania kursu. Kursantka może zadawać tyle pytań na ile ma ochotę. Przed kursem polecam przygotować sobie listę pytań.
Jestem osoba wyrozumiałą, ciepłą, pomocną. Jeśli jest z czymś problem zawsze staram się go rozwiązać w bardzo przyjaznej atmosferze. Szczerość to moje drugie imię, dzięki czemu kursantka będzie miała pewność, że wykonuje coś dobrze bądź nie poprawnie.
Dodatkowo:
Do wyboru:

Kurs makijażu dla 1 osoby:

KOSZT:

£ 120

Typ dzienny

badz wieczorowy 

CZAS:
3h

Kurs makijażu dla 2 osób:

KOSZT:

£ 200

Typ dzienny lub wieczorowy 

CZAS:

5h

Kurs makijażu dla 1 osoby:

KOSZT:

£ 160

Typ dzienny zmieniony na wieczorowy

(2 typy)

CZAS:

4h

Kurs makijażu dla 2 osób:

KOSZT:

£ 280

Typ dzienny zmieniony na wieczorowy

(2 typy)

CZAS:

7h

ZAPEWNIAM profesjonalną usługę, miłą atmosferę, poczęstunek, kawę i herbatę

UPOMINEK i CERTYFIKAT.