Oferta ślubna

Makijaż ślubny

Makijaż ślubny zawiera w sobie elementy makijażu dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego.
Musi prezentować się dobrze i w świetle dziennym,
sztucznym jak i na zdjęciach.
Dostosowany jest pod preferencje panny młodej, jej osobowości i przyzwyczajeń.

Kolorystyka w tym typie makijażu, nie jest mocno zaznaczona, bo w prawdzie dopasowywana jest pod urodę panny młodej i dodatków ślubnych. Ale najczęściej górują tu barwy neutralne: brązy, beże, róże, fiolety, złoto, również zieleń.
Najistotniejszymi elementami są:
Makijaż ten podkreśla świeżość cery i spojrzenie. Jest subtelny i promienny. Warto zastosować tu mocniejsze modelowanie twarzy, ponieważ aparat zjada kolory i podkreśla nasze mankamenty.
Mowa tu o zachowaniu proporcji, by makijaż na zdjęciach prezentował się świetnie, nie dając efektu maski w ciągu dnia.
Makijaż ślubny zaraz po sukni odgrywa najważniejszą rolę, dlatego jest on dopieszczony pod każdym względem.
Przy każdym makijażu doklejam kępki rzęs, które optycznie unoszą oko do góry i powoduje, że jest większe. Kępki wyglądają naturalnie, są wygodne w noszeniu. Ich długość można dostosować do budowy oka jak i indywidualnych preferencji.
Marki, na których pracuję to m.in: Too Faced, Estee Lauder, Mac, Dior, Anastasia Beverly Hills, Laura Mercier, Make-up Atelier, Inglot, Bperfect, Tarte, Plouise, Sensai, Kat Von D, Affect, Huda Beauty, Zoeva, Morphe, Missha, Kryolan, Clarins, YSL, Fenty Beauty, Arbonne, Becca, Benefit, Maybelline, Nyx, Luxury Lashes.

Jako profesjonalna wizażystka, dokładam wszelkich starań by panna młoda w TYM WAŻNYM DNIU czuła się najpiękniej na świecie. W końcu to ona jest obiektem największego zainteresowania.

Po makijażu każda panna młoda otrzymuje praktyczny zestaw poprawkowy w woreczku:

MAKIJAŻ ŚLUBNY PRÓBNY

Istotną rolą w przygotowaniach do ślubu jest wykonanie makijażu próbnego ślubnego. Ja jako wizażystka nie wyobrażam sobie makijażu generalnego bez wykonania makijażu próbnego.
Podczas konsultacji USTALAMY kolory i intensywność makijażu. Określamy jakim typem urody jesteś. Dobieramy odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe do rodzaju twojej skóry.
Po wstępnych ustaleniach i po wykonaniu makijażu masz czas sprawdzić czy:
Wykonując makijaż próbny masz czas w ciągu dnia obejrzeć dokładnie makijaż w świetle dziennym, sztucznym i na zdjęciach. Jest wtedy jeszcze czas na naniesienie ewentualnych poprawek.
Pamiętaj, że to Twój Wielki Dzień i masz czuć się wyjątkowo. Próbny makijaż jest bardzo ważny, bo w trakcie robienia zdjęć cała uwaga jest skupiona na Tobie i na Twoim wyglądzie.
Ustalając szczegóły, ja jako wizażystka wiem czego spodziewać się w dniu ślubu. Makijaż trwa krócej, odbywa się według podstawowych ustaleń i bez zbędnego stresu.

Makijaż a nawilżanie skóry

Podczas makijażu próbnego, zwracam uwagę na stan Twojej cery. To jak makijaż będzie się trzymał, i jak będzie wyglądał zależne jest od twojej pielęgnacji. Jeśli jest potrzeba, to doradzam jakie kroki pielęgnacyjne wykonać.

Każda panna młoda otrzymuje po makijażu próbnym maseczkę nawilżającą mającą na celu nawilżenie skóry.

Pamiętaj, by makijaż świetnie wyglądał i dobrze się trzymał potrzebna jest odpowiednia pięlęgnacja dostosowana do rodzaju Twojej skóry. Nawilżaj skórę codziennie i stosuj peelingi złuszczające naskórek. To w dużym stopniu pomoże skórze wyglądać dobrze i poprawi jej wygląd.

Po każdym makijażu próbnym wysyłam wiadomość jak dbać o skórę twarzy w kilku prostych krokach.

Kiedy ustalić datę makijażu ślubnego próbnego?

Najlepiej umówić się dwa miesiące przed, kiedy szczegóły ślubu są ustalone (dodatki, suknia, kwiaty). Makijaż próbny możesz również wykonać w dniu przymiarki sukni ślubnej bądź fryzury próbnej. Wtedy bedzięsz mieć cały wgląd do tego jak będziesz wyglądać w dniu ślubu.
Ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś mogła umówić się na makijaż wcześniej. Wszystko zależne jest od twoich preferencji.

Co założyć na makijaż próbny?

Przyjdź w tym w czym czujesz się wygodnie, ale niech będzie to kolor zbliżony do koloru sukni ślubnej (biała, ecru) i najlepiej z odkrytym dekoltem. Dekolt jest rozświetlany.
Czas wykonania makijażu ślubnego: 60-90 min
Czas wykonania makijażu próbnego: 90-120 min
Makijaże próbne wykonuję od poniedziałku do środy.